Quick Sigorta

Quick Sigorta A.Ş., 50 Milyon TL sermaye ile kurulmuş %100 yerli bir şirkettir.

Quick Sigorta A.Ş., dijital satış kanalı, yurt çapında acente ve broker ağı ile hayat dışındaki tüm branşlarda, Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko, Konut Sigortası, Seyahat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası gibi ürünleriyle faaliyet göstermekte ve müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Quick Sigorta HİZMETLER

Kasko Sigortası

Aracınızın maruz kalabileceği zararları güvence altına alıyoruz. Üstelik bu olası zararları karşılarken asistans hizmetlerimiz, yedek araçlarımız, ülke çapında yetkili servislerimiz ve binin üzerinde anlaşmalı servisimiz ile yanınızdayız. Quick Kasko, aracınızın uğrayacağı maddi zararları tazmin ediyor ve yaşayacağınız ekonomik kayıpları gideriyor. Quick Kasko’nun size özel fiyatını çok kolay bir şekilde öğrenebilir ve dilerseniz anında ve pratik bir şekilde poliçenizi satın alabilirsiniz. Kaza ve hasar durumunda her zaman yanınızdayız. Hasar bildiriminizi, bizi doğrudan arayarak yapabilirsiniz. Ya da mobil uygulamamızdaki ‘Acil Durum’ butonunu tıklayarak sizi 1 dakika içinde aramamızı sağlayabilirsiniz. Dosyanızı anında açar, çekicinizi hemen göndeririz. Aracınızı ister anlaşmalı servislerimizden birisine, isterseniz kendi seçeceğiniz herhangi bir servise çektirebilirsiniz. Eksperinizi aracınıza en kısa sürede yönlendirir, kullanacağınız yedek aracı size hemen sunarız. Orijinal yedek parça kullanarak aracınızın değerini koruruz. Geniş Kasko Yanma Çarpışma Sel Devrilme Anahtar Kaybı Mini Onarım Asistans Kemirgen Zararları Sigara Yanığı Dar Kasko %80 daha hesaplı ekonomik kasko Çarpışma Mini Onarım Asistans Kemirgen Zararları Sigara Yanığı Kasko ile Zorunlu Trafik Sigortası arasındaki fark nedir? Kasko sizin aracınızın uğrayacağı zararları karşılar. Zorunlu Trafik Sigortası ise sizin karşı tarafa vereceğiniz maddi zararları karşılar. Aracıma hasar durumunda orijinal parça taktırabilecek miyim? Quick Kasko poliçeleri ile orijinal yedek parça avantajından faydalanırsınız. Aracım serviste bulunduğu süre içinde nasıl bir ikame araç alacağım ve bunu kaç gün kullanabileceğim? Quick Genişletilmiş Kasko poliçesi satın aldığınız takdirde yılda 2 adet kaza için, 15'er günlük ikame araç sağlıyoruz

Zorunlu Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortanız ile depremin neden olacağı maddi zararlar ile deprem sonucu meydana gelecek yangın, patlama, tsunami ve yer kayması hasarlarını teminat altına almak istiyorsanız Dask sigortanızı anında satın alın. 6305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu gereğince, 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamındaki bağımsız bölümler, tapuya kayıtlı ve özel mülkiyete tabi taşınmazlar üzerinde mesken olarak inşa edilmiş binalar, bu binalar içinde yer alan ve ticarethane, büro ve benzeri amaçlarla kullanılan bağımsız bölümler ile doğal afetler nedeniyle devlet tarafından yaptırılan veya verilen kredi ile yapılan meskenler Zorunlu Deprem Sigortasına tabidir.  Bu sigorta ile, depremin doğrudan neden olduğu maddi zararlar ile deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, dev dalga (tsunami) veya yer kaymasının sigortalı binalarda neden olacağı hasarlar (arsa değeri hariç, temeller, ana duvarlar, bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar, bahçe duvarları, istinat duvarları, tavan ve tabanlar, merdivenler, asansörler, sahanlıklar, koridorlar, çatılar, bacalar ve yapının benzer nitelikteki tamamlayıcı kısımlarında meydana gelenler de dahil olmak üzere), sigorta bedeline kadar Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından teminat altına alınmıştır. Zorunlu Deprem Sigortası fiyatı sigorta şirketlerine göre farklılık gösterebilir mi? Hayır. Zorunlu Deprem Sigortası fiyatı her sigorta şirketinde aynıdır. Sigorta bedeli nasıl tespit edilir? Sigorta bedelinin tespitinde, sigorta edilen meskenin yapı tarzı için Hazine Müsteşarlığınca yayımlanan "Zorunlu Deprem Sigortası Tarife ve Talimatı"nda belirlenen metrekare bedeli ile aynı meskenin brüt yüzölçümünün (veya yaklaşık yüzölçümünün) çarpılması sonucu bulunan tutar esas alınır. Zorunlu Deprem Sigortası yapılan bir meskenin sigorta bedeli, her halde "Zorunlu Deprem Sigortası Tarife ve Talimatı"nda belirlenen azami teminat tutarından çok olamaz.

Ferdi Kaza Sigortası

Kaza geliyorum demez, geldiğinde hazırlıklı olun. Quick Ferdi Kaza Sigortası ile hayatınızın normal akışı içinde uğrayabileceğiniz pek çok kaza nedeniyle sizin ve aileniz için oluşacak maddi zararları karşılıyoruz. Quick Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu oluşacak vefat, daimi maluliyet ve tedavi masrafları teminatlarını kapsamaktadır. Kazanın anlamı ani ve harici bir olayın etkisiyle sigortalının iradesi dışında bedensel zarar görmesidir. Quick Ferdi Kaza Sigortası ile dilerseniz motosiklet, kayak, dalış, dağcılık, yelkencilik, avcılık gibi outdoor aktivitelerinizi de poliçe kapsamına dahil edebilirsiniz. Ferdi Kaza Sigortası hangi teminatları verir? Bu sigorta ile poliçenin ön yüzünde belirtilmesi kaydıyla, Vefat ve Daimi Maluliyet teminatlarına ek olarak, Gündelik Tazminat ve Tedavi Masrafları teminatlarının biri veya her ikisi verilebilir. Vefat Teminatı Daimi Maluliyet Teminatı Gündelik Teminat Tedavi Masrafları Teminatı Ferdi Kaza Sigortası nedir? Bu sigorta ile poliçede belirtilen şartlar dahilinde sigortalıyı, sigorta süresi içinde maruz kalacağı kazaların sonuçlarına karşı teminat altına alır. Bu poliçedeki kaza tabirinden maksat ani ve harici bir olay sonucunda sigortalının iradesi dışında ölmesi veya bedeni bir arızaya maruz kalmasıdır. Quick Ferdi Kaza Sigortası Türkiye dışında da geçerli mi? Evet. Ferdi Kaza Sigortası Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında da geçerlidir. Quick Ferdi Kaza Sigortasında sigorta bedeli nasıl belirlenir? İnsan hayatının değeri ölçülememekle birlikte maddi kayıplarını belirlemek mümkün olmasa da teminat limitini belirlemek gerekir. Ferdi Kaza Sigortalarında teminat limitinin belirlenmesinde, sigortalının yaşı ve mesleği gibi özellikleri göz önünde tutularak belli esaslar dahilinde belirlenir. Poliçe gereğince ödenecek tazminatın miktarı önceden taraflar arasında uyuşularak tespit olunur.

Seyahat Sigortası

Vize başvurularınızda da kullanabileceğiniz Quick Seyahat Sağlık Poliçesi’ni dakikalar içinde satın alabilirsiniz.  Quick Seyahat Sağlık Sigortası, yurt dışı seyahatlerinizde sağlık veya kaza sonucu tedavi giderleri, yaralanma veya hastalık nedeni ile sigortalının nakli, vefat eden sigortalının nakli, tarifeli uçuşlarda kaybolan bagajın bulunması, sigortalıya ulaştırılması vb. gibi çok çeşitli teminatlar veren bir sigorta türüdür. Bu sigorta aynı zamanda, girişte vize zorunluluğu koyan ülkelerin, vize işlemleri sırasında istedikleri bir sigorta türüdür. Yurtdışı Seyahat Sağlık Poliçesi neleri kapsamaktadır? Quick Sigorta, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, Sigortalı' ya, poliçede belirtilen teminatları sağlar. Yurtdışında meydana gelen sağlık giderlerim için nereye başvuracağım? Yurtdışında gerçekleşen sağlık giderlerinizin evrakları Quick Sigorta Genel Müdürlük adresine iletmeniz halinde fatura bedeliniz ve giderleriniz sağlık sigortası poliçe şart ve uygulamalarınız çerçevesinde karşılancaktır. Seyahat Sağlık Poliçem her türlü sağlık harcamamı karşılar mı? Quick Seyahat Sağlık Sigortası sadece seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda ortaya çıkan tedavi ve nakil giderlerinizi karşılar. Poliçe satın almadan önceki dönemde mevcut bulunan hastalıklar poliçe kapsamı dışındadır. Quick Yurtdışı Seyahat Sağlık Poliçemin geçerli olduğu bölgeyi ve vize başvurusu yapacağım ülkeyi seçerken nelere dikkat etmeliyim? Yurtdışında seyahat edeceğiniz ülkelerden en az bir tanesi ABD, Kanada, Japonya veya Avustralya ise ‘Tüm Dünya’ için geçerli olan poliçeyi seçmeniz gerekmektedir. Eğer bu dört ülkeden hiçbiri seyahat planınızda yoksa ‘ABD, Kanada, Japonya, Avustralya hariç Tüm Dünya’ seçeneğini seçebilirsiniz. Poliçeniz üzerinde vize için başvuracağınız ülke gösterilmektedir. Hangi ülkeye vize başvurusu yapacaksanız bunu doğru şekilde seçmeniz gerekmektedir.


HİZMETLERİMİZ  0(533)768-0972