Trace-Lite Mini Linear LED High Bay Large 270W Diffused Lens 120-277VAC 0-10V Driver With 12V Auxiliary Output 5000K 24W Battery Backup White (MQHB-L-270-D-VS-5K-BB2)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
Trace-Lite Mini Linear LED High Bay Large 270W Diffused Lens 120-277VAC 0-10V Dimming Driver With 12V Auxiliary Output 5000K Auxiliary Sensor Receptacle 24W Battery Backup White Finish (MQHB-L-270-D-VS-5K-BB2)