[PowerNex] Mean Well SD-350C-48 48V 7.3A Enclosed Single Output DC-DC Converter
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 48V 7.3A 350.4W 9-Pin